VOLUTA ART

Stránky o tvoření všeho druhu pro potěchu oka i duše

Novinky

Statistika

Počitadlo

Vsevjednom.cz

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2624":
Ejna
Kvlaitní a slušivé sportovní tašky

smileysmileysmileysmiley
info
Dobrý den,

Korálek World nabízí korálky a komponenty pro Vaši vlastní kreativní tvorbu s korálky. V sortimentu naleznete např. TOHO rokajl, rokajl PRECIOSA, Swarovski Elements, ohňovky, voskované perle, návlekový materiál, bižuterní komponenty, skleněné a plastové korálky a spoustu dalších.

Korálek World.
Opravdu nádherná práce!Klobouk dolů!
voluta
Děkuji za pochvalu, na vernisáži budu přítomna, na setkání se těším.Voluta
Zdeňka Čecháková
Srdečně zdravím jmenovkyně, výstavu, která se koná v Malé Morávce mám za humny, tak doufám, že dorazím. Budete přítomna? Ráda bych se s Vámi poznala. Jsem také postižena tvořením různého druhu, nejvíce však korálky. Vaše dráty se mi moc líbí.
petr
vaše umnění je krásné já sám sem na korálkování protože drátkování ja na mě moc složité ale v budoucnu to skusím jak už sem řekl drátkování je krásné.... děkuji naschledanou
Hledáme: Spolupracovníky pro rubriku Ruční práce

Šijete? Štrikujete? Háčkujete? Jsou vašim koníčkem jiné ruční práce? Umíte dělat patchwork, vyšívat, malovat na hedvábí, dělat keramiku nebo vládnete jinými dovednostmi? Pochlubte se nám a naučte to také naše čtenáře! A pokud znáte ve svém okolí někoho, kdo je také zručný, určitě mu také pomozte představit jeho dovednosti na našem módním webu. Pište na moda@moda.cz.
Voluta
Ahoj, děkuji moc za pochvalu. Když si založíš v nabídce galerii, tak je tam jedna z možností přidat další obrázky. Ty pak vybíráš ze svého počítače a můžeš jich tam dát, kolik chcešsmiley
evulik
Ahojky.Máš hezký stránečky.Nejvíce se mi líbí drátování,jsi talent.Mám svoje stránky taky přes webgarden, ale nějak se mi nedaří dostat v Homepage víc jak 3 fotečky výrobků, pak se to totiž řadí uaž na druhou stráku.Jak se ti podařilo dát tolik foteček na první stránku? Moc děkuji za odpověď.
Betšeba
Zapomněla jsem podepsat svůj přispěvek

1  
2